YASKOT: ręcznie malowane fotele przez polskich artystów

YASKOT: ręcznie malowane fotele przez polskich artystów

Jak tylko zobaczyliśmy fotele marki YASKOT to wiedzieliśmy, że musimy pokazać je Wam! Zapytaliśmy Annę Jaskot, która stoi za marką o jej początki i o to w jakim miejscu jest dzisiaj.

Początek/Inspiracja
Tworząc pierwsze modele od początku postawiłam na jakość. Dębowe ręcznie robione stelaże, precyzyjne wykończenie, ozdobne przeszycia. Mimo, iż wszystko wyglądało perfekcyjnie ja dalej czułam niedosyt… Przez kilka miesięcy jeździłam po Polsce w poszukiwaniu tkanin idealnych. Tkanin, które by mnie totalnie zaskoczyły. Bez skutku. Pod koniec lata pojechałam do Sopotu (uwielbiam to miejsce). To tam podczas spaceru moją uwagę przykuła wystawa obrazów pewnej artystki. Ten błysk w oczach ludzi, ich wyraz twarzy, ich emocje, kiedy zatrzymywali się, aby obejrzeć jej prace zapamiętam na długo.

W ten ciepły letni dzień czas na chwilę się dla mnie zatrzymał. Pomyślałam, że to jest to co chcę Wam dać. Sztukę! Sztukę w nowej funkcjonalnej formie. Artystyczne fotele, które pobudzą zmysły i odmienią Wasze wnętrze.

Dzisiaj
Dzisiaj YASKOT to przede wszystkim wspaniały zespół ludzi z niesamowitą energią, pasją, talentem i wrodzonym perfekcjonizmem. YASKOT to pierwsza w Polsce firma produkująca artystyczne fotele malowane ręcznie przez polskich artystów.

Fotele YASKOT wykonywane są w 100 % ręcznie i występują w pojedynczych egzemplarzach. Mając na uwadze Państwa gusta, potrzeby i wizje – realizujemy indywidualne zamówienia, Tworzymy fotele pasujące do Waszych wnętrz, bądź po prostu takie o jakich marzycie!

Do każdego fotela dołączamy jego indywidualny prospekt, który zawiera zdjęcia przedstawiające proces jego produkcji a także podpisy wszystkich osób, które go stworzyły. Na naszej stronie www.yaskot.com znajdziecie Państwo filmiki pokazujące pracę naszych artystów.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter