Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu

Ta niesamowita kawiarnia w Seulu sprawi, że możemy poczuć się jak bohaterowie komiksu. Kawiarnia Yeonnam-dong 239-20 to wręcz miejsce fantasy. Gdzie sztuka, art i kreskówki odgrywają główną rolę. Rządzi tu przede wszystkim kolor, a więc jest to idealne miejsce dla fanów popularnych aplikacji społecznościowych, jak np. Instagram. Gdzie znajdziemy lepsze tło do naszych zdjęć jak nie tu?

W dzisiejszych czasach wydaje się, że widzieliśmy tyle niesamowitych kawiarni i restauracji, że nie sposób wymyślić czegoś wyjątkowego. Cóż, Yeonnam-dong 239-20 w Seulu zdecydowanie przekroczy Wasze oczekiwania. To jedyne w swoim rodzaju wnętrze sprawi, że możecie poczuć się jak w kreskówce.

Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu

Kawiarnia inspirowana telewizyjnym serialem

Od momentu przekroczenia progu kawiarni, witają nas fragmenty komiksów widoczne w całym wnętrzu. Od ścian i podłóg po meble i naczynia. Nie można nie czuć się tak, jakbyśmy znaleźli sekretne wejście do nierzeczywistego komiksowego świata. Wszystko to ma sens, ponieważ Café czerpie inspirację z koreańskiego serialu telewizyjnego „W – Two Worlds” Lee Jong-suka i Hana Hyo-Joo, w którym bohaterowie wkraczają w świat fantasy.

Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu

Dla miłośników komiksów

Każdy szczegół w tym miejscu jest tak dobrze wykonany, że na początku może wydawać się niewiarygodne, że to miejsce faktycznie istnieje! Więc jeśli jesteś fanem ilustracji i miejsc z niepowtarzalnym wnętrzem, pamiętaj, aby umieścić tę kawiarnię w swoim planie podróży następnym razem, gdy odwiedzicie Seul! Znajdziecie ją w popularnej dzielnicy Yeonman-dong i nazywa się Kawiarnia Yeonnam-dong 239 -20 który jest właściwie adresem kawiarni. Jeśli lubicie kreskówki i kolory, to jest to miejsce zdecydowanie dla Was.

Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu Yeonnam-dong 239-20, czyli kawiarnia jak z komiksu

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter