Young Art Store: sklep ze sztuką młodych polskich twórców

Young Art Store: sklep ze sztuką młodych polskich twórców

YAS to sklep ze sztuką młodych polskich twórców. Znajdziecie w nim niepowtarzalne i starannie wyselekcjonowane przedmioty tworzone przez zdolnych artystów.

Założycielki sklepu – Marta Firląg i Nina Sawińska – to miłośniczki sztuki, które wierzą, że warto w nią inwestować. Ideą, która stoi za YAS jest wspieranie polskich artystów w ich działaniach oraz stworzenie przestrzeni w sieci, w której wyjątkowe przedmioty i wartościowe dzieła będą ogólnodostępne. Young Art Store skupia zdolnych, młodych twórców, a dla potencjalnych klientów jest miejscem, w którym można się swobodnie i anonimowo rozejrzeć, sprawdzić ceny i znaleźć coś unikatowego.

Motywacją właścicielek do tworzenia sklepu jest zainteresowanie sztuką, malarstwem i fotografią, a także świadomość, że wielu utalentowanych młodych artystów, którzy z pasją tworzą piękne rzeczy, napotyka trudności w zarabianiu pieniędzy na sprzedaży tego, co stworzyli. Często trudno połączyć umiejętności twórcy i sprzedawcy, dlatego w momencie rozpoczęcia współpracy z YAS, cały proces sprzedaży i promocji zostanie artystom znacznie ułatwiony. Twórczynie Young Art Store podkreślają, że jest dla nich niezwykle interesujące i istotne, kto stoi za prezentowanymi pracami. Dlatego poza sklepem internetowym, na stronie pojawią się również biografie twórców, wywiady, fotorelacje z wernisaży i odwiedzin w pracowniach artystów, z którymi YAS współpracuje.

Zdjęcia: Paprotnik Studio

Lista artystów z którymi współpracujemy w ramach YAS:

Joanna Ambroz

Marcelina Amelia

Beata Śliwińska BARRAKUZ

Katarzyna Cecot

Klara Cicha

Jan Cieślak

FÓBE

Wiktor Franko

Hekla Studio

Aleksandra Ilkiewicz

Robert Kuta

Lokalny – Marta Baranowska

Agata Mocarska

Patryk Mogilnicki

Jan Musiałowski

Wiktoria Rutkowska

Anna Stefańska

Monika Stolarska

Olga Szczechowska

Paweł Zakrzewski

Jakub Zasada

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter