Young Art Store: sklep ze sztuką młodych polskich twórców

Young Art Store: sklep ze sztuką młodych polskich twórców

YAS to sklep ze sztuką młodych polskich twórców. Znajdziecie w nim niepowtarzalne i starannie wyselekcjonowane przedmioty tworzone przez zdolnych artystów.

Założycielki sklepu – Marta Firląg i Nina Sawińska – to miłośniczki sztuki, które wierzą, że warto w nią inwestować. Ideą, która stoi za YAS jest wspieranie polskich artystów w ich działaniach oraz stworzenie przestrzeni w sieci, w której wyjątkowe przedmioty i wartościowe dzieła będą ogólnodostępne. Young Art Store skupia zdolnych, młodych twórców, a dla potencjalnych klientów jest miejscem, w którym można się swobodnie i anonimowo rozejrzeć, sprawdzić ceny i znaleźć coś unikatowego.

Motywacją właścicielek do tworzenia sklepu jest zainteresowanie sztuką, malarstwem i fotografią, a także świadomość, że wielu utalentowanych młodych artystów, którzy z pasją tworzą piękne rzeczy, napotyka trudności w zarabianiu pieniędzy na sprzedaży tego, co stworzyli. Często trudno połączyć umiejętności twórcy i sprzedawcy, dlatego w momencie rozpoczęcia współpracy z YAS, cały proces sprzedaży i promocji zostanie artystom znacznie ułatwiony. Twórczynie Young Art Store podkreślają, że jest dla nich niezwykle interesujące i istotne, kto stoi za prezentowanymi pracami. Dlatego poza sklepem internetowym, na stronie pojawią się również biografie twórców, wywiady, fotorelacje z wernisaży i odwiedzin w pracowniach artystów, z którymi YAS współpracuje.

Zdjęcia: Paprotnik Studio

Lista artystów z którymi współpracujemy w ramach YAS:

Joanna Ambroz

Marcelina Amelia

Beata Śliwińska BARRAKUZ

Katarzyna Cecot

Klara Cicha

Jan Cieślak

FÓBE

Wiktor Franko

Hekla Studio

Aleksandra Ilkiewicz

Robert Kuta

Lokalny – Marta Baranowska

Agata Mocarska

Patryk Mogilnicki

Jan Musiałowski

Wiktoria Rutkowska

Anna Stefańska

Monika Stolarska

Olga Szczechowska

Paweł Zakrzewski

Jakub Zasada

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter