Zaprojektowany dla mocy. Idealny dla mobilności

B&O PLAY wita kolejnego członka w swojej rodzinie przenośnych głośników – Beoplay P6. Nowy głośnik został zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Cecilie Manz, by zapewnić rozproszenie dźwięku w każdym pomieszczeniu na poziomie 360 stopni, a jednocześnie zachować skandynawski design produktu, który dopasuje się do każdego wnętrza.

Beoplay P6 to przede wszystkim dbałość o detale. Kształt głośnika zapewnia jego stabilność, a dzięki gładkiej aluminiowej powierzchni można go złapać pod każdym kątem. Aluminiowa powłoka pokryta jest charakterystyczną strukturą składającą się z drobnych otworów, która zachodzi na krawędzie głośnika – umożliwia to 360 stopniowe rozproszenie dźwięku. Dwuwarstwowy, wysokiej jakości skórzany pasek kontrastuje z surowym tworzywem i dodaje nuty ekskluzywności. Dodatkowo, odporność na zachlapanie i kurz pozwala na korzystanie z głośnika w każdym pomieszczeniu w domu.

„Determinacja by nieustannie ulepszać istniejące już techniki produkcji zaowocowała charakterystyczną strukturą opierającą się na drobnych otworach, która definiuje rangę głośnika” – mówi projektantka Cecilia Manz. „Z Beoplay P6 na nowo określiliśmy archetyp pracy z aluminium: przekroczyliśmy fizyczne limity materiału poprzez naświetlanie trójwymiarowej obudowy głośnika i jej struktury. Dzięki temu dźwięk rozprzestrzenia się równomiernie we wszystkich kierunkach i dociera do osób znajdujących się wokół nas. Kształt odpowiada dwóm głównym potrzebom, które ma spełniać Beoplay P6 – zajmować specjalne miejsce w naszym domu, a także być poręcznym w momencie, gdy chcemy go zabrać ze sobą” – dodajeCecilia Manz, która ostatnio została nagrodzona mianem Projektanta Roku 2018 przez Maison&Objet’s.

Odniesienie do przeszłości

Prosty I przyjazny użytkownikom interfejs został zaprojektowany w oparciu o kultowy system dźwięku Bang & Olufsen Beomaster 6000. Beoplay P6 wyposażono w zintegrowane przyciski umieszczone w aluminiowej obudowie podkreślając tym samym prymat rękodzieła.

Częścią interfejsu jest również przycisk OneTouch, który odpowiada za funkcje smart. Dostęp do Siri, czy Google Assistant w telefonie, odbieranie połączeń, czy przełączanie między ustawieniami ToneTouch dzięki aplikacji Beopley, która zapewnia personalizacje muzycznych doznań.

Mocny i głęboki dźwięk

Beoplay P6 jest świetnym wyborem dla osób chcących doświadczyć odnowionego systemu dźwiękowego Bang & Olufsen Signature Sound w każdym miejscu w domu – Beoplay P6 zapewnia do 16 godzin czasu odtwarzania. Sercem głośnika jest jest trzy kanałowy wzmacniacz dostarczający 1 x 36W Class D dla niskich tonów, 2 x 30W Class D dla wysokich tonów i 215W całkowitego zasilania.

Beoplay P6 jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i naturalnym, w sugerowanej cenie detalicznej 1699PLN.

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter