Zaproszenie na terapię wnętrza. Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom

Rozmowy o kondycji polskiego designu, prezentacje firm wnętrzarskich oraz przybliżenie idei wyjątkowego miejsca przyjaznego architektom oficjalnie rozpoczęły działalność DŁUGA showroom w Warszawie. 24 maja 2016 r. wnętrza tego salonu były pełne pozytywnej energii oraz architektów, projektantów wnętrz i przedstawicieli mediów.

Otwarcie DŁUGAshowroom

Goście wydarzenia promującego otwarcie salonu mieli niepowtarzalną okazję nie tylko posłuchać wywiadu na żywo, ale też osobiście porozmawiać z polskimi designerami Tomaszem Rutkiewiczem z TAR oraz Agatą Kulig z MALAFOR. Dyskutowano o kondycji polskiego wzornictwa na tle innych krajów, wzroście świadomości wśród odbiorców oraz perspektywach na przyszłość. Można było także zapoznać się z ofertą wyjątkowych rozwiązań dekoracji ściennych Fluffo oraz poznać produkty Benjamin Moore. Była to także doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom
Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom

Twórcom DŁUGA showroom zależało na tym, aby architekci wnętrz mieli miejsce, które pomaga im kompleksowo realizować swoje projekty, wspierając ich wszelkie działania i oferując, poza artykułami wnętrzarskimi, najwyższej jakości usługi.

Przestrzeń stworzona do spotkań z architektami

Przestrzeń stworzona do spotkań architektów z klientami, duży wachlarz usług niezbędnych na każdym etapie powstawania wnętrz, polski design na najwyższym poziomie oraz bogata gama artykułów wnętrzarskich, wśród których znalazły się również produkty z metaloplastyki to cechy wyróżniające DŁUGA showroom spośród innych salonów wnętrzarskich. TAR, MALAFOR, Oskar Zięta, FLUFO, Benjamin Moore to tylko niektóre marki spośród obecnych w nowo otwartej przestrzeni przy ulicy Długiej w Warszawie. Produkty DŁUGA showroom przypadną do gustu nie tylko zwolennikom stylu industrialnego, chociaż wiele tu metalu, porozbiórkowego drewna i innych nietypowych materiałów.

Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom
Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom

Do tego usługi z zakresu rozwoju osobistego, w tym warsztaty i sesje terapeutyczne oferowane przez MINDroom pozwoliły stworzyć miejsce, w którym sformułowanie „terapia wnętrza” nabiera wielowymiarowego znaczenia.


Miejsce: DŁUGAshowroom | dlugashowroom.pl

Zobacz również: Showroom YAK Living Space Experience – odkryj możliwości smart home | Showroom Logan – włoski design w Warszawie

Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom
Oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter