Ze stylem industrialnym bądź na „Ty”!

Styl industrialny już od kilku sezonów bryluje w naszych mieszkaniach. Surowość we wnętrzach skradła serca zarówno pasjonatów designu, jak i projektantów domowych przestrzeni. Jej zaletą jest nie tylko niepowtarzalny klimat, ale również możliwość stworzenia przestrzeni uniwersalnej, a jednocześnie przytulnej. W doskonale odnajdą się również produkty marki Luxrad, które mogą podkreślić jego niepowtarzalny styl, jednocześnie wnosząc do niego powiew ciepła. Chesz się dowiedzieć, jak być na „Ty” ze stylem industrialnym? Zapraszamy do lektury!

Industrialne must-have w Twoim mieszkaniu

Domeną każdego stylu są określone dekoracje, ściśle nawiązujące do designerskiego zamysłu. W projektach industrialnych obowiązkowym elementem wyposażenia będą na przykład meble z metalowymi elementami. W tej przestrzeni mile widziane są surowe niedoskonałości i niedociągnięcia, takie jak niemalowane drewno i widoczne na nim sęki czy też uwydatnione spawy na metalowych podstawach krzeseł i hockerów.

Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” - grzejnik Rebus marki Luxrad
Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” – grzejnik Rebus marki Luxrad

Industrialne wnętrza kochają również zabawę oświetleniem. To przestrzeń, w której mile widziane są wiszące lampy typu spider, kinkiety przywodzące na myśl oświetlenie garażowe i uliczne, a także metalowe klosze osadzone na drewnianej kantówce w surowym wydaniu. Warto pamiętać o wzbogaceniu projektu dekoracjami ściennymi, nie tylko w postaci abstrakcyjnych i nowoczesnych dzieł sztuki, ale również nietuzinkowych i niezwykle funkcjonalnych ozdób, na przykład… grzejników.

Metalowo-betonowa surowość w ciepłym wydaniu

Jak już zostało wspomniane, przemysłowo-magazynowy klimat mieszkalny wyjątkowo lubi się z dwoma materiałami wykończeniowymi: betonem i stalą. Na jedną i na drugą potrzebę odpowiedź znalazła marka Luxrad. Dzięki swoim produktom wprowadzi do wnętrz industrialnych dozę lekko surowego designu, ale również powiew ciepła.

Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” - grzejnik Columnus marki Luxrad
Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” – grzejnik Columnus marki Luxrad

Najlepszym przykładem tak praktycznych, a jednocześnie dekoracyjnych urządzeń może być oryginalna forma modelu Spring, który przykuwa uwagę koncepcją opartą na smukłych falach. Jego nieco łagodniejszym wydaniem będzie natomiast delikatniejszy, ale nadal monumentalny Columnus, stanowiący kompromis pomiędzy klasyką a nowoczesnością.

Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” - grzejnik Spring marki Luxrad
Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” – grzejnik Spring marki Luxrad

Dopełnienie wnętrz ze stylem industrialnym

Betonowym dopełnieniem industrialnych salonów i sypialni może być nowoczesny grzejnik Rebus dostępny w wydaniu białym, szarym i czarnym, którego obudowa została wykonana z innowacyjnego betonu architektonicznego, a więc materiału, który przyciąga swoją formą i fakturą. Ten model Luxradowego grzejnika będzie doskonałą bazą dla mocniejszych akcentów kolorystycznych, ale odnajdzie się również w stonowanych szarościach.

Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” - grzejnik Rebus marki Luxrad
Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” – grzejnik Rebus marki Luxrad

Klimat industrialny w wersji mieszkalnej to kompromis pomiędzy magazynową surowością a potrzebą zaaranżowania domowej przestrzeni. Aby tak stylowe wnętrza były jednocześnie funkcjonalne, warto je wyposażyć w efektowne, ale jednocześnie funkcjonalne dekoracje – zachwycające trwałością i kształtem meble, ciekawe elementy świetlne i oczywiście niezwykłe grzejniki.

Marka Luxrad

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 2007 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem.

Zobacz również: Sitodruki Mito Sito, czyli sztuka obecna w przestrzeni publicznej | Salon gotowy na lato – kreujemy nastrój wakacyjnej beztroski

Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” - grzejnik Columnus marki Luxrad
Ze stylem industrialnym bądź na „Ty” – grzejnik Columnus marki Luxrad
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter