Milliart i zegar ścienny niczym układ słoneczny

Trzeba przyznać, że przestrzeń kosmiczna jest tematem, które ciekawi ludzi od wieków. Nas również. Szukamy inspiracji kosmosem w designie. Jak się okazuje są meble, oświetlenie czy właśnie dekoracje inspirowane układem słonecznym! Zobaczcie nowoczesne zegary ścienne projektu Milica Dimitrova, właścicielka marki Milliart.

Milliart i kosmiczna dekoracja

Lubimy kiedy wnętrza mają ten jeden charakterystyczny element dekoracyjny. Może to być również wiszący, okrągły i drewniany zegar ścienny. Mając na celu wniesienie cudów wszechświata do wnętrza, współczesna artystka Milica Dimitrova wykonuje ręcznie zegary ścienne, które uchwyciły magię błyszczącej galaktyki. Od obcych planet po mapy astralne, jej zegary pozwalają docenić piękno drogi mlecznej w zaciszu domu. Może to być świetna dekoracja do kuchni, czy też pokoju. Okrągły zegar inspirowany kosmosem to idealny element wyposażenia wnętrza, gdzie panuje styl minimalistyczny. Z drugiej strony tego typu akcesoria to również idealny dodatek w pokoju dziecka.

Zegar ścienny o wyglądzie drogi mlecznej

Dimitrova zaczęła pracować ze szkłem w 2010 roku, kiedy zainspirowała się do stworzenia dekoracyjnego projektu dla swojej własnej przestrzeni życiowej.

„Byłam pod wielkim wrażeniem elegancji tego materiału” – mówi Milica Dimitrova. „Jego przejrzyste cechy – głębokie wyrafinowanie i różnorodność oraz nieodłączną zdolność do przekazywania sensownego przekazu poprzez piękną gamę kolorów” – dodaje.

Zegar ścienny wyglądający jak powierzchnia księżyca

Studio Milliart

Projektantka założyła studio Milliart w 2013 roku ze swoim partnerem Dimitarem. Razem projektują wszystkie szklane zegary i inne przedmioty dekoracyjne, które sprzedają w sklepie Etsy. W ich ofercie możemy znaleźć nowoczesny zegar na ścianę imitujący księżyc, słońce, dziewięć planet oraz dwanaście konstelacji zodiaku. Każdy jest ręcznie malowany za pomocą wirujących akrylowych lub szklanych farb w efektownych kolorach. A dzięki dodatkowej warstwie świecącej farby zegary świecą jasno w ciemności, wprowadzając do pomieszczenia dodatkową kosmiczną magię.

Zobacz również: Pracownia Figaj – wyjątkowe mozaiki z drewna | SOYOOSH – ręcznie robione świece sojowe

Jasny zegar ścienny inspirowany kosmosem projektu Milica Dimitrova
Piękny, szklany zegar ścienny niczym układ słoneczny
Zegar ścienny niczym układ słoneczny projektu Milica Dimitrova
Ciemny zegar ścienny inspirowany kosmosem projektu Milica Dimitrova
Czarny zegar ścienny inspirowany kosmosem projektu Milica Dimitrova
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter