ModernClock – wyjątkowe zegary ścienne

Jak często zastanawiacie się jaki zegar wybrać do salonu, kuchni czy pokoju dziecięcego? Czy produkt, z którego każdy nas korzysta codziennie może być nie tylko dodatkiem, a ozdobą naszego mieszkania? Czy możemy zaprojektować swój własny zegar? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania zaprowadziło nas do marki ModernClock.

ModernClock to…przede wszystkim producent zegarów ściennych oraz luster dekoracyjnych. Każdy nasz produkt jest składany ręcznie oraz posiada możliwość personalizacji.

Kiedy i gdzie, czyli jakie były początki ModernClock?

Marka powstała w 2012 roku w Dębicy. Od 2007 roku zajmowaliśmy się sprzedażą zegarków naręcznych i chcieliśmy rozszerzyć asortyment o zegary ścienne. Niestety jakość chińskich produktów, których próbki otrzymywaliśmy była nie do zaakceptowania. Wówczas zrodził się pomysł, aby nasze hobby stało się sposobem na życie. Postanowiliśmy sami spróbować wytwarzać zegary.

ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne

Czy ModernClock powstał ze względu na Wasze prywatne zainteresowania?

Pomysł na tworzenie zegarów dojrzewał w nas stopniowo. Można powiedzieć, że od kilku lat nasze życie „obracało się” wokół nich. Zegary ścienne to produkty, które były, są i będą w prawie każdym domu. Uważamy, że w większości ludzie traktują je po prostu jako praktyczny przedmiot. Chcieliśmy sprawić, aby zaczęli patrzeć na nie jako element wystroju wnętrza.

Wasz sposób na sukces?

Może zabrzmi to banalnie, ale trzeba lubić to co się robi. Jeśli doda się do tego jakość, kreatywność, ciężką pracę i dbałość o szczegóły to można odnieść sukces.

ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne

Czym dla Was jest dobry design?

Dobry design powinien łączyć w sobie funkcję użytkową i artystyczną, co wbrew pozorom jest bardzo trudne. Nie wymyślimy funkcji zegara na nowo. Natomiast zawsze staramy się tworzyć produkty, które zaskakują formą, kształtami oraz wykonane są z dobrych i solidnych materiałów. Nasze motto to: funkcjonalność, kolor i design. Klient przy wyborze produktu ma możliwość wyboru materiału z palety 26 kolorów, w jakim możemy wykonać dla niego produkt.

Marka jest już na rynku jakiś czas. Czy w tym okresie mieliście zlecenie, które w szczególności zapadło Wam w pamięć?

Tak. Było jedno zlecenie, które wspominamy z uśmiechem na twarzy. Zrealizowaliśmy kiedyś projekt dużej, prawie dwumetrowej mapy świata z kilkoma strefami czasowymi, która została powieszona w jednym z oddziałów Disneya w USA. Możemy dodać, że mapa była wykonana w kolorze czerwonym. Tworzenie produktu dla tak dużej i znanej marki było dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem.

ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne

Jakiej rady udzielilibyście osobie, która szuka inspiracji do odświeżenia wnętrza swojego mieszkania lub domu?

Po pierwsze – nie bójmy się swojego stylu i eksperymentowania. Mieszkanie nie musi wyglądać jak z gazety. Ważne, abyśmy to my czuli się w nim dobrze. Po drugie – starajmy się traktować zegary ścienne jako element dekoracji, a nie przedmiot stricte użytkowy. Możemy zamówić produkt z szerokiej bazy kolorystycznej, a nawet na konkretne zamówienie. W ModernClock wykonujemy nawet wizualizacje, aby klient wiedział jak zamówiony przez niego zegar będzie wyglądał w jego wnętrzu.

ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne

Zdradzicie nam swoje najbliższe plany?

Obecnie pracujemy nad kilkoma ciekawymi realizacjami i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli pochwalić się efektami naszej pracy. Dodatkowo cały czas staramy poszerzać się naszą ofertę m.in. zegarów dziecięcych oraz drewnianych. Chcemy być sklepem, który ma największy wybór różnych modeli w jednym miejscu.

Zobacz również: Kompozycje z suszonych kwiatów od Blosmi | Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy

ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne
ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne
ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne
ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne
ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne
ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne
ModernClock - wyjątkowe zegary ścienne
Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter