Zestaw Modern projektu Kabo & Pydo

Jesteś miłośnikiem kawy? Nie wyobrażasz sobie bez niej poranka? Większość Polaków najchętniej pije ją z mlekiem, a 83 proc. konsumentów ma swój ulubiony kubek lub filiżankę, w której lubić pić poranną kawę. Ty nie masz ulubionego kubka? Zestaw Modern od Kabo & Pydo przypadnie Ci do gustu!

Zestaw Modern od Kabo & Pydo

Prawie połowa Polaków nie wyobraża sobie poranka od stawiającej na nogi kawy, a ponad 80% ma swój ulubiony kubek, w którym pije ten napój. Okazuje się, że dwie trzecie z nas czuje emocjonalną więź ze swoją ukochaną filiżanką! Dlatego chwila spędzona z ulubionym kubkiem gorącej czekolady, kawy, albo herbaty, to całkiem spora dawka pozytywnej energii. A jak potwierdzają badania – ilość pozytywnych doświadczeń buduje ogólne zadowolenie z życia. A Wy macie swój ulubiony kubek? Poszukując swojego ulubionego kubka zerknijcie na stronę studia Kabo & Pydo! W swojej ofercie mają wyjątkowy zestaw Modern.

Kubek Modern

Kabo & Pydo projektując kubek Modern inspirowali się geometrycznymi bryłami nowoczesnych budynków – ich przenikającymi się kanciastymi formami i trójkątnymi szklanymi sklepieniami. Pomyśleli o tym, jak kubki będą prezentowały się w grupie. Można je zestawiać na różne sposoby. Kubek jest przystosowany do wygodnego mycia w zmywarce – na denku odwróconego kubka nie zatrzymuje się woda.Dostępny jest w 25 kolorach. Projekt zdobył wyróżnienie Must Have 2015.

Projekt dla AVANT Fabryka Porcelitu

Od 1994 roku Fabryka Porcelitu AVANT jest liderem na rynku ceramiki reklamowej, kreuje nowe trendy i daje swoim klientom gwarancje najwyższej jakości i rzetelności. W swojej ofercie posiada ponad 100 fasonów kubków oraz filiżanek dostępnych w 25 kolorach. W trosce o ochronę środowiska na terenie fabryki stosowane są technologie umożliwiające ponowne przetwarzanie surowców ceramicznych pochodzących z zniszczonych niepełnowartościowych wyrobów, a system ogrzewania w budynkach wykorzystuje ciepło wytworzone w piecach wypałowych. 

Kubek Modern zaprojektowany przez Kabo & Pydo dla Avant Fabryka Porcelitu to pojemny i konkretny kubek ceramiczny. To jeden z popularniejszych kubków do porannej kawy! Nic dziwnego – głęboki smak i intensywny aromat dobrej kawy zasługują przecież na odpowiednią oprawę!

Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter