Złote plakaty: blask na ścianie

Plakaty na ścianę to trend który nie przemija. Jest wiele marek, które zachwycają nas swoimi projektami. Kilka pokazywaliśmy Wam na PLN Design, każda jest unikalna, ma swój własny styl. Teraz odkryliśmy kolejną, nową, wyjątkową markę – Złote Plakaty.

Oprawione w ramy unikalne wzory i sentencje idealnie wpasowują się w trendy. Twórcy marki Kamila i Wiktor są parą miłośników designu i wyposażenia wnętrz.  Plakaty, które oferują są uszlachetniane specjalną metodą, tak aby mieniły  się na ścianie. Ręcznie nakładana folia złota lub srebrna nadaje im realny blask. Złote plakaty można zestawiać z różnymi dodatkami i detalami. Plakaty same w sobie też są doskonałą dekoracją, wystarczy zawiesić je w ramie na ścianie czy oprzeć o półkę. Spersonalizowane imiona do pokoju dziecka już niedługo w sprzedaży!

W plakatach ciekawe jest to, że naszą kolekcje możemy ciągle powiększać lub wymieniać. Dzięki temu wzory nam się nie nudzą.

Kilka ważnych danych technicznych:

Rozmiar plakatu – A4. Chciałbyś większy plakat – A3? Nie ma problemu. Potrzebujesz inny, niestandardowy rozmiar? To też nie jest dla nich problem. Plakaty wysyłane są w specjalnych tubach.

Udostępnij ten artykuł
Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter