Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy

Piękno i funkcjonalność – czy istnieje lepsze połączenie? Założycielki marki Make it easy tworzą wyjątkowe plannery, które nie tylko udowadniają, że ta para pasuje do siebie bezsprzecznie, ale także uczą efektywnie planować swój czas. A nie od dziś wiadomo, że dobra organizacja jest kluczem do sukcesu. Zapisz swój cel na kartce – masz o 42% więcej szans na powodzenie! To nie mit! To fakt. Jeśli chcesz poznać ich więcej, zostań z nami. Dziś mieliśmy okazję porozmawiać z Kasią jedną z sióstr – założycielek Make it easy.

“Make it easy” to przede wszystkim piękne i funkcjonalne plannery. Dlaczego zdecydowałyście się akurat na taki rodzaj produktu?

Odkąd pamiętam, zawsze lubiłyśmy dobrą organizację. Zarówna ja, jak i moja siostra (Agata) na pierwszym miejscu stawiałyśmy harmonię, balans i porządek w życiu. Każda z nas robiła to na swój sposób i szukała tego idealnego rozwiązania. Na naszych biurkach, lodówce, ścianach wisiały karteczki „przypominajki”, “to do” listy i plany miesięczne. Motywowały nas cele spisane na papierze.

Różowy planner od marki Make it easy

Planner, choć tak bardzo funkcjonalny i potrzebny do organizacji przyszedł później. Wpadł do głowy, kiedy obowiązki piętrzyły się z dnia na dzień i nasza długo wypracowywana harmonia zadrżała. Postanowiłam wtedy stworzyć pomoc tylko dla nas. Zrobiłam swój pierwszy planner w życiu i byłam z niego szczerze dumna!

Okazało się, że ten planner podoba się też innym, zapytań było coraz więcej, więc przyszedł czas na podzielenie się naszą pracą i rozwiązaniami z innymi! Teraz mamy stałych klientów, którzy nie wyobrażają sobie organizacji nowego roku bez Plannera Make It Easy – muszę przyznać, że jest to najpiękniejszy prezent, jaki możemy sobie wymyślić!

Co znajdziemy w Waszych plannerach? Z jakich elementów się składają?

W naszym sklepie znajduje się wiele tematycznych planerów! Planner datowany to doskonałe narzędzie do organizacji życia codziennego i zawodowego. Przeprowadzi Was przez cały rok, pomagając planować każdy nowy miesiąc, tydzień, dzień. Wyznaczycie cele i określicie priorytety. Ponadto w jednym miejscu zapanujecie nad listami zadań, harmonogramem ćwiczeń, planami urlopowymi.

Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy

Planner niedatowany jest produktem uniwersalnym! Jeśli nie jesteś maniakiem dobrej organizacji, ale lubisz mieć pod kontrolą ważne wydarzenia i stawiasz na rozwój osobisty, to dzięki niedatowanym stronom, skorzystasz z plannera wtedy, kiedy aktualnie będziesz potrzebować. Nie musisz martwić się zmarnowanymi stronami planera!

Planner Podróżniczy to wspaniały przewodnik po Twoich podróżach. Zaplanujesz z nim wyjazd na długo przed startem wakacji! Planner Ślubny to prawdziwy must have każdej pary młodej! Ten produkt to połączenie plannera z poradnikiem, który pokaże Ci jak zaplanować tak wielkie i ważna wydarzenie.

Różowy planner od marki Make it easy

Planner Biznesowy – najlepszy dla każdego młodego i doświadczonego przedsiębiorcy! Minimalistyczna forma zachęca do przynoszenia plannera na spotkania biznesowe. Jego wnętrze przemyślane jest w taki sposób, by Twój biznes wciąż się rozwijał dzięki stopniowej realizacji planów.

Na naszej stronie znajduje się jeszcze wiele innych organizacyjnych pomocy, które przydadzą się każdemu, kto stawia na harmonię, porządek, samorozwój i dobre samopoczucie!

Swego rodzaju kult organizacji czasu to wynalazek XXI wieku. Chcemy więcej, mocniej, szybciej. Na rynku pojawia się również coraz więcej produktów, które mają w tym pomóc. Co czyni Wasze wyjątkowymi?

Wydaje nam się, że więcej serca w realizację takie produktu już włożyć nie można! Każda strona plannera jest dokładnie przemyślana, by poza estetyką i pięknem zewnętrznym spełniała również oczekiwania pod kątem użyteczności i funkcjonalności.

Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy

Na etapie projektów plannery są analizowane, testowane, poddawane ocenie przyszłych użytkowników, aby były strzałem w dziesiątkę! Różnorodność na naszej stronie sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie trzymamy się sztywno jednego sezonowego trendu, a korzystamy z różnych wzorów, bo ile charakterów tyle musi być okładek! Plannery wykonywane są z bardzo dobrej jakości surowców, by towarzyszyły przez cały rok w doskonałym stanie! Jakość, różnorodność i funkcjonalność to zdecydowanie to, co czyni je wyjątkowymi!

To bardzo satysfakcjonująca odpowiedź! Ciekawym elementem Waszej oferty są plannery ślubne. Czy cieszą się zainteresowaniem?

Planner ślubny to zdecydowanie inny rodzaj plannera niż kalendarz czy organizer datowany.

Odbiorcami takich produktów są narzeczeni, którzy szczególnie mocno potrzebują wsparcia w organizacji. Niecodziennie organizujemy przyjęcie na kilkadziesiąt osób, od którego w dodatku wymagamy się, by było idealne. Nasz Planner ślubny to połączenie poradnika i plannera, który przeprowadza parę młodą przez cały okres przygotowań ślubnych, jest buforem bezpieczeństwa, pozwala zapanować nad planami i pozbyć się niepotrzebnego stresu. Nasz Planner Ślubny cieszy się dużym zainteresowaniem, w regularnej sprzedaży jest od 4 lat i pomógł tysiącom par.

Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy

Skąd czerpiecie wiedzę na temat motywacji i efektywnej organizacji własnego czasu?

Jako małe dziewczynki przypatrywałyśmy się rodzicom, którzy na naszym oczach rozwijali biznes. Motywacji do działania i dobrej organizacji uczyłyśmy się najpierw od nich! Mama jest mistrzynią zapisywania kolorowych karteczek i planowania w kalendarzu! Pochłonął nas ich zapał do działania, organizacji i porządku. 

W tym momencie to my jesteśmy inspiracją dla nich – tak mówią! 

Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy

Na co dzień wiedzę na temat dobrej organizacji i samorozwoju czerpiemy z przeróżnych poradników, książek, autobiografii największych biznesmenów, którzy sami przebyli długą drogę, aby wiedzieć, jak zmotywować do działania swój umysł i organizować różne sfery swojego życia. Bardzo ważne, by nie pogubić się w natłoku planów i celów jest również rozwój emocjonalny i duchowy. O tym nie należy zapominać! Być może to największa wartość, dzięki której z łatwością możemy przystąpić do porządkowania spraw codziennych. W tym celu polecamy codzienną afirmację!

W takim razie, jak według Was, w myśl “Make it easy” efektywnie zaplanować czas?

Przede wszystkim do wszystkich wielkich planów siadamy ze spokojem. Nie na hurra, bo wtedy szybko się zdemotywujemy. Wychodzimy od celów, umiejscawiamy je w czasie i nadajemy ramy czasowe zadań, które doprowadzą nas do tych celów. Planujemy miesiąc, następnie tydzień i dzień. Jest to ważne, ponieważ dzięki temu od razu wiemy, jak będą wyglądać najbliższe dni, nie powinno Cię nic zaskoczyć.

Różowy planner od marki Make it easy

Wyznaczaj priorytety, następnie zadania – nigdy na odwrót! Planuj również swój czas wolny, miłe chwile. Nie zapominaj o swoim zdrowiu! Regularne planowanie wyrabia nawyki, zobaczysz, jak łatwo będzie Ci realizować zaplanowane zadania! Do tego dodaj satysfakcję i sukces murowany!

Jaki planner wybrać? 

Rodzaj plannera wybieramy do trybu naszego dnia. Jak skonstruowany jest Twój dzień i do czego chcesz wykorzystać nowy Planner? Zastanów się, czy potrzebujesz wersję bardziej kompaktową do podróży, czy stacjonarną, czy notujesz dużo, czy raczej planujesz, wpisując krótkie hasła. Polecam zapoznać się z naszym katalogiem online, który w pełni opisuje jaki planner będzie odpowiedni dla Ciebie!

W ofercie pojawiły się już nowości na 2022 rok. Co było inspiracją na nowe wzory?

Inspiracje na nowe okładki zbieramy cały rok. Zaprezentowaliśmy wiele wzorów w nowej Edycji 2022, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Najczęściej inspiracje pojawiają się w podróży! Agata jest powsinogą! Część roku mieszka na Sycylii i twierdzi, że wyspa przyczyniła się nieraz do nowych wzorów okładek!

Zorganizuj swój czas z plannerem od Make it easy

Make it easy

Make It Easy to marka zarządzana przez dwie siostry – Agatę i Kasię. Działa na rynku od 2018 roku. Kobiety tworzą gadżety organizacyjne, które pomagają w planowaniu i samorozwoju. Zajmują się również personalizowanymi plannerami dla firm.

Zobacz również: Pracownia Figaj – wyjątkowe mozaiki z drewna | Pościel od LUKOJE, czyli komfort w Twoim domu

Czarny planner od marki Make it easy
Noon - inspirująca przestrzeń w ścisłym centrum Łodzi - wyjątkowy showroom - foto Noon & Olga FedzinRóżowy planner od marki Make it easy
Różowy planner od marki Make it easy
Różowy planner od marki Make it easy
Różowy planner od marki Make it easy
Różowy planner od marki Make it easy
Udostępnij ten artykuł
Napisane przez

Redaktor w PLN Design

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zapisz się do newslettera
Wpisz szukane słowo i kliknij enter