Si Beau Pop-Up – inspirujące chwile z polskim designem

Si Beau Pop-Up to inicjatywa, podczas której miłośnicy rękodzieła mogą w spokojnej i rodzinnej atmosferze wybrać dla siebie świąteczne prezenty. Będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo szeroki wybór przedmiotów utalentowanych, polskich rzemieślników. To idealna szansa, aby zakupić produkty stworzone z najwyższej jakości materiałów. Na miejscu spotkacie twórców, a zespół Si Beau zadba o dobre samopoczucie i zabierze Was w wyjątkową podróż!

Si Beau Pop-Up w Autor Rooms w Warszawie

Si Beau Pop-Up to wydarzenie, które odbędzie się w 28.11.2019 w wyjątkowym miejscu. Miejsce to zostanie przygotowane specjalnie na tę okazję i stanie się idealną przestrzenią prezentacji dzieł wszystkich projektantów. Mowa o Autor Rooms, mieszczącym się w centrum Warszawy przy ulicy Lwowskiej 17/17. To niewielki warszawski hotel, zlokalizowany w budynku w stylu dwudziestowiecznego, berlińskiego modernizmu, którego wnętrza wypełnione są eklektycznymi, stworzonymi na zamówienie przedmiotami. Współczesny duch oraz atmosfera wypełniająca Autor Rooms doskonale podkreśli walory prezentowanych przedmiotów.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem

Twórczość polskich rzemieślników

Si Beau pragnie zapoznać Was z polskimi twórcami wytwarzającymi swoje dzieła w krótkich, limitowanych seriach. Te, często robione ręcznie i pięknie zaprojektowane wyroby, mogą stać się ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza. Si Beau pragnie zmienić oblicze zakupów i wrócić do początków sprzedaży, czyli wymiany. Ich celem jest tworzenie atmosfery ekscytacji oraz efektu wow. Wydarzenie ma być odmianą od wizyty w dużym sklepie czy galerii handlowej. Organizatorzy stawiają na ciepłe powitanie oraz stworzenie atmosfery komfortu podczas zakupów, z dala od zgiełku i  wielkich tłumów. Wszyscy goście zostaną przywitani jak w domu!

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Groovy

Autor Rooms – hotel w centrum Warszawy

Goście odwiedzający butikowy hotel Autor Rooms, założony przez Mamastudio, mają szansę zetknąć się z prawdziwą atmosferą Warszawy. Zabytkowe mieszkanie położone w sercu miasta, posiadające powierzchnię dwustu metrów kwadratowych, zostało przekształcone w wyjątkowy hotel. Za projekt hotelu Autor Rooms odpowiada Mamastudio, znane warszawskie studio graficzne, specjalizujące się w projektach komunikacji wizualnej dla marek. Korzystając ze swojego doświadczenia, projektanci zdecydowali się na zbudowanie własnej marki hotelarskiej.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Autor Rooms

Ich celem było wypełnienie niszy pomiędzy tanimi hotelikami i kwaterami prywatnymi z jednej strony, a hotelami sieciowymi z drugiej. Autor Rooms ma przyciągnąć poszukiwaczy piękna i bezpretensjonalnej atmosfery, którzy szukają okazji do kontaktu z mieszkańcami o podobnych zainteresowaniach. Zaprojektowany przez polskiego architekta Mateusza Baumillera hotel zajmuje XIX-wieczny budynek. Składa się z zaledwie czterech pokoi, wspólnego salonu oraz kuchni, w której goście mogą poczytać ciekawe książki, posłuchać muzyki z winyli, albo po prostu wspólnie gotować posiłki.

Eleganckie pokoje wyposażono w eklektyczną mieszankę klasycznych i współczesnych elementów zaprojektowanych przez miejscowe pracownie i projektantów. Kluczowym założeniem było wyposażenie wnętrz w meble i dzieła sztuki stworzone wyłącznie przez polskich projektantów.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Autor Rooms

Gość specjalny Si Beau Pop-Up – Magdalena Ponegajbo

Magdalena Ponegajbo to absolwentka Wydziału Grafiki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz współzałożycielka i dyrektor artystyczny w Autor Rooms i warszawawarsaw.com. W 2001 założyła Mamastudio – jedno z wiodących, polskich biur zajmujących się komunikacją wizualną. Jako dyrektor artystyczna i projektantka nadzoruje projekty wnętrz do użytku komercyjnego i systemów informacji wizualnej w przestrzeniach publicznych. Otrzymała nagrodę Red Dot Design za zaprojektowanie Systemu Informacji Wizualnej w Centrum Nauki Kopernik.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Sylwia Dębicka

W 2015 wraz z partnerami z Mamastudio założyła pierwszy w swoim rodzaju hotel butikowy w Warszawie. Autor Rooms to lokal o powierzchni dwustu metrów kwadratowych, w którym cztery sypialnie zostały przekształcone w czterogwiazdkowe, hotelowe pokoje. Projekt powstał przy współpracy z lokalnymi projektantami oraz twórcami i jest w całości wyposażony w polskie meble i elementy wystroju. Autor Rooms szybko zyskał międzynarodową sławę i otrzymał nominację do nagrody Best Urban Hotel of 2016 przyznawanej przez Wallpaper Magazine. W 2018 roku hotel stał się członkiem organizacji Design Hotels.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Suska & Kabsch

Magdalena, wraz ze swoim zespołem, angażuje się mocno w promocję swojego ukochanego miasta – Warszawy. W 2016 roku Mamastudio wraz z Autor Rooms wydało ilustrowany album „Warszawa Warsaw. Klucz do miasta”. Napisana w języku polskim i angielskim książka skupia się prezentacji kształtującej się kultury polskiej stolicy.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Nudo

Kto tworzy Si Beau

Si Beau tworzą trzy Francuzki, które prowadzą blog poświęcony polskiemu rzemiosłu. Lubią ręcznie robione proste i pięknie rzeczy tworzone przez utalentowanych twórców. Starają się wyszukiwać i  przedstawiać szerszej publiczności ludzi obdarzonych talentem, którzy na co dzień schowani są w swoich pracowniach. Robią z nimi wywiady i sesje fotograficzne. Oprócz prowadzenia bloga organizują rozmaite wydarzenia: kursy, konferencje, targi, spotkania, wizyty w studiach, wycieczki na zakupy, etc.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem

Si Beau jest historią życia trzech Francuzek mieszkających w Warszawie, zainspirowanych talentem i uporem nowej generacji polskich artystów. Lubią nieseryjne wyroby. Proste. Dobrze zrobione. Inicjatywę Si Beau stworzyły dla siebie i dla ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dla osób, które szukają niepowtarzalności i oryginalności, kupują produkty miejscowych twórców, otwierających ukryte drzwi, estetów i kolekcjonerów wyjątkowych, powstałych w jednym egzemplarzu wyrobów, przodowników wrażliwych na dzieło rąk ludzkich i wyznawców nowych trendów w podejściu do rynku rzemiosła.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - NINIco

Odbiorcami tworzonych przez nich treści są przedstawiciele społeczności międzynarodowej, głównie Francuzi. Utrzymują kontakty z kilkoma ambasadami, stowarzyszeniami międzynarodowymi i szkołami. Oczywiście nie zapominają o polskich odbiorcach, którzy są zawsze mile widziani. Ich klienci są miłośnikami sztuki, kupują produkty miejscowych twórców, szukają przedmiotów dobrze zaprojektowanych, ręcznie robionych, oryginalnych. Przedmiotów mających prawdziwą duszę.

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Mysl

Jakie przedmioty zobaczycie na Si Beau Pop-Up

Na wydarzeniu będziecie mogli zobaczyć i zakupić produkty od 25 polskich projektantów i twórców. Znajdziecie tu projekty z takich kategorii jak: biżuteria, dodatki, styl życia, grafiki, kosmetyki, rośliny, świece czy jedzenie. Wśród wystawców będą takie marki jak: Nudo, I do Rugs, Look at me plates, Marie Dolls, Lawina, Jolie Su, Wenska, Gosia Lyszczarz, Moya Matcha, Suska & Kabsch, Nested, Gladki, Mysl, Alicja Getkalab, NiNico… i wiele innych! Spotkanie wypełnią całodniowe animacje i niespodzianki.

Rezerwacja obowiązkowa – zarejestruj się bezpłatnie na [email protected]

Plan wydarzenia Si Beau Pop-Up – Warszawa, Autor Rooms, 28.11.2019, 9:00 – 21:00

Układanie fryzur –  od 10:00 do 12:00 i od 17:00 do 19:00

Medytacja przy dźwięku gongu z Manale – od 13:00 do 14:00 i od 15:00 do 16:00

Bar z francuskim szampanem – happy hour – od 18:00 do 21:00

Podpisywanie książki „WarszawaWarsaw” – od 18:00 do 19:00

Przez cały dzień liczne niespodzianki i zapewniona dobra zabawa!

Kontakt do organizatorów:

Anne-Sophie +48 884 114 019 Pauline +48 796 947 373 [email protected]

Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Moya Matcha Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Mari Dols Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Look At My Plates Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Lawina Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Jolie Su Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - I do Rugs Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Gosia Lyszczarz Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Gladki Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Dots Chocolate Si Beau Pop-Up - inspirujące chwile z polskim designem - Alicja Getka LAB

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter