Smarter Home Mag – periodyk od marki ABB

Smarter Home Mag to nowy periodyk skierowany do pasjonatów architektury, nowoczesnych technologii i wystroju wnętrz. Partnerem merytorycznym inicjatywy jest marka ABB – lider w dziedzinie systemów automatycznych w budynkach.

Magazyn Smarter Home Mag

Smarter Home Mag to półrocznik, który w swojej unikalnej formule łączy opowieści o ludziach związanych z architekturą i ich pasji do projektowania (dział People); o miejscach, które cenią wartościowy design i udogodnienia technologiczne (Places) oraz o rozwiązaniach, które ułatwiają życie i czynią je piękniejszym (Solutions). Lektura Magazynu ma też dostarczać dawki profesjonalnej wiedzy z zakresu automatyki budynkowej (Professional), z drugiej strony – gwarantować relaks za sprawą treści o charakterze lifestylowym (Living).

Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu

Pierwszy numer magazynu ABB

Na łamach pierwszego numeru redakcja rozmawia z Robertem Koniecznym o jego wizji architektury wyprzedzającej swój czas, a doktor inżynier Anna Lorens opowiada o roli edukacji w procesie krystalizowania się jednostki twórczej. Pojawia się też relacja z wystąpienia Przemo Łukasika w apartamencie ABB Living Space® Experience oraz warsztatów kulinarnych Miele z udziałem redaktor naczelnej Moniki Komalskiej. Prezentowane są ponadto inteligentne rozwiązania skierowane do seniorów, informacje z zakresu akustyki oraz ciekawie miejsca – jak warszawska realizacja pracowni Loft Factory czy inteligentny Dom na Wodzie FloHotel w Gdańsku.

Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu

Premiera w ABB Living Space® Experience

Magazyn miał swoją uroczystą Premierę pod koniec września, kiedy to w showroomie ABB spotkali się autorzy oraz goście, by wspólnie świętować pojawienie się nowego wydawnictwa w katalogu publikacji branżowych. Wśród zaproszonych znaleźli się także bohaterowie Smarter Home Mag oraz zaprzyjaźnieni architekci, eksperci marek partnerskich, przedstawiciele mediów wnętrzarskich i inni miłośnicy dobrego designu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Wydarzenie była dla wszystkich świetną okazją do wymiany doświadczeń i opinii oraz integracji środowiska. Smarter Home Mag będzie dostępny wyłącznie w miejscu prezentującym inteligentne technologie – apartamencie ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu, po wcześniejszym umówieniu na spotkanie. Więcej informacji o showroomie i jego działalności w zakresie upowszechniania wiedzy o architekturze znajduje się na stronie ABB.

Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu Premiera magazynu Smarter Home Mag - Apartament ABB Living Space® Experience na terenie Defabryki na Żoliborzu

Udostępnij ten artykuł

Zapisz się do newslettera

wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od klientów PLN Design.

Wpisz szukane słowo i kliknij enter